Máte dotazy?
603 836 927

REFERENCE

Inspirujte se již provedenými a povedenými realizacemi. Třeba právě zde naleznete vhodný typ stínící techniky pro váš interiér. Pokud si i přesto nejste jistí, nebo máte jinou představu, protože fantazii se meze nekladou, rádi vám s výběrem pomůžeme.

Hřebeč u Kladna

Na tuto realizaci jsme se velmi těšili. Kombinovali jsme dva typy stínící techniky. Na klasická okna jsme použili římské rolety, na francouzská okna kolejnice. Vhodně zvolený typ závěsové látky se hodil pro obě stínící techniky, díky tomu jsme krásně sladili obývací pokoj a kuchyň. Závěsy ve vzoru geometrických listů v kombinaci s čistě bílým voálem podtrhly celkový vzhled interiéru a konečný výsledek tak opravdu stojí za to.

Vestec

Římská roleta s květinovým vzorem propojila kuchyň s přiléhajícím obývacím pokojem a zahradou. Květinový motiv se objevil také na závěsech a záclonách uchycených do kolejničky. Dětský pokoj rozjasnily obrázkové tapety, závěs byl tedy zvolen spíše decentní, aby nenarušoval celkovou koncepci.

Praha Chodov

Zde jsme zastínění vyřešili pomocí řetízkových rolet tvořených 100% zastiňující blackoutovou látkou. Povšimněte si, že rolety jsou umístěny přímo v rámu okna, díky čemuž nepronikne do místnosti ani paprsek světla. Tyto rolety pak doplňuje velmi dekorativní japonská stěna s posuvnými panely. V ložnici si okna umístěná do tvaru "L" vyžadovala ohnutí kolejnice. Díky tomu mohla zůstat záclona v jednom kuse v celé ploše okna. Ložnici jsme poté doplnili romantickými nebesy.

Praha Nusle

Důkazem, že látka na rolety nemusí být jen jednobarevná je realizace v Praze Nuslích. Zákaznice si vybrala látku s květinovým vzorem, ten se při svitu slunce odráží na stěnu a vytváří efekt rozkvetlé louky. Věříme, že se zákaznici vstává příjemněji. Celkový dojem dotváří nebesa nad postelí, které jsou z lehké a prodyšné látky. Do kuchyně jsme umístili roletu v kombinaci šedého Blackoutu, který barevně ladí s mramorovou pracovní deskou a k obložení stěny.

Brandýs nad Labem

Celá realizace se nesla v duchu zámeckého stylu. Závěsy uchycené na kolejnice jsou naaranžovány a shrnuty do dekorativních úvazů. Na liště se suchým zipem je pak upevněná okrasná drapérie. Ložnici jsme nakonec vybavili polštářky a přehozem, díky čemuž se stala dokonalou komnatou.

Únětice

Na tuto realizaci jsme použili dva typy stínící techniky, variabilní římské rolety a čím dál více oblíbenější japonské stěny. V pokoji chlapce a malé slečny jsme vsadili na římské rolety. Látku jsme kombinovali s interiérem pokojíčků. Taktéž v pracovně a v kuchyni vypadají římské rolety skvěle, zvlášť pak s použitou látkou v režném provedení. Do obývacího pokoje, ve kterém se nachází velká francouzská okna, jsme umístili japonské stěny s posuvnými panely, které tak nebrání pohodlnému otevírání oken.

Kanceláře Hyposervis

Nejen doma, ale i v práci se člověk musí cítit příjemně, proto jsme do kanceláří zvolili barevnější provedení záclon a závěsů. Záclona byla uchycena pomocí suchého zipu na římskou roletu, závěsy naopak na tyčovou kovovou garnýž v provedení nerez, aby ladila ke stylovému lustru. Závěsy nebyly na kovovou garnýž přichyceny klasicky na háčky, ale byly rovnou nataženy na tyč pomocí všitých kroužků.

Nautica Store Zličín

Vedení velkých nákupních center často nedovoluje zaměstnancům upravovat nebo vstupovat do výlohy během prodejní doby. S naším klientem jsme tento problém vyřešili šalamounsky. Do výlohy jsme instalovali velkou, motorem poháněnou roletu, která dokonale zakryje vše, co se ve výloze děje a díky potisku s informací o úpravě a logem značky zůstává pohled na prodejnu uhlazený. Motorová roleta je pak ovládána dálkově ze zázemí prodejny.

Praha Barrandov

Tato realizace byla specifická v tom, že se kolejnice nepřidělávala klasicky na strop. Sádrokartonový strop jsme přesně vyřízli a speciální kolejnici k těmto účelům vložili dovnitř. Docílili jsme toho, že je kolejnice téměř neviditelná a nijak nenarušuje interiér místnosti. Použili jsme dvouřadou kolejnici pro pozdější pověšení záclony a závěsu. Že i stlaní postele může být příjemná činnost, dokazují námi ušité polštářky a přehozy.

Lhotka

Kompletní přeměna ložnice a dětského pokojíčku. Ve spolupráci s naší designérkou jsme se při této realizaci doslova vyřádili. Okna ložnice jsme zastínili záclonou a závěsy z lesklého a luxusního materiálu. Ten samý materiál jsme pro dokonalý efekt použili i při výrobě přehozu přes postel. Ten jsme pak doplnili o polštáře se vzorem. Stejný postup jsme pak dodržovali i v dětském pokoji. Závěsy se vzorem ladily k polštářkům umístěným na pohovce, stejně tak k židli u stolu. V kuchyni jsme okno zastínili již tradičně pomocí římské rolety.

Praha Dolní Počernice

Pro zastínění této prostorné a světlé místnosti jsme použili dekorativní závěsy a záclony uchycené na dvojité kolejnici. Závěsová kolejnice má na obou koncích ohyb, který tak nedovolí k proniknutí světla ze stran. Ohyb kolejnice jsme použili i pro zastínění oken umístěných do tvaru "L", kolejnice je tak v jednom kuse, díky čemuž lze přetáhnout závěs i záclonu z jedné strany na druhou.

Tuřany u Slaného

Na tuto realizaci jsme náležitě hrdí. Okna jsme zastínili pomocí římských rolet, použitá látka barevně ladila s malbou na stěnách a kamenným obložením. Pro dokonalý efekt jsme potáhli gauč a křesla dekorativní látkou, ve stejném vzoru jsou vyrobeny i polštářky. Stejně tak jsme potáhli židle v kuchyni, na stůl umístili ubrus smetanové barvy, aby opět barevně sladěné prostírání vyniklo.

Praha Stodůlky II

Popis realizace pro vás připravujeme.

Bášť

Pokojíček malé princezny měl atypický strop i okna a abychom je zastínili, ohnuli jsme kolejnici přesně v úhlu stropu a upevnili na něj. Na střed kolejnice byly umístěny stop-jezdce, které zabránily závěsu sjíždět. Závěsy jsme dekorativně upevnili na úvazy a uchytili je na háček.

Světice

Francouzská okna nebo jiné velké skleněné plochy si výborně rozumí s japonskou stěnou, stejně jako v tomto případě. Na posuvné panely jsme umístili tři barevná provedení, ty jdou libovolně přesouvat, nebo se mohou vzájemně překrývat. Vzniká tak zajímavý efekt. Japonskou stěnu jsme zvolili i proto, že panely lze přesunout na jednu stranu a pohodlně otevřít dveře. Na klasické okno jsme umístili římskou roletu, ve stejné kombinaci materiálu a barvy látky.

Praha Ladronka

Celá realizace byla i v nejmenších detailech provedena v dobovém stylu. Proto byly nejlepší volbou závěsné techniky dřevěné garnýže, které se perfektně hodí jak k nábytku, tak ke kuchyňské lince. Dřevěné garnýže jsme ozdobili dekorativními závěsy a místo klasického úvazu použili úvaz provázkový ukončený střapcem. Do předsíně jsme použili klasické, praktické kolejnice umístěné přímo do špalety okna a záclony se vzorem, které tak měly částečně stínící efekt.

Amaryllis – estetické a regenerační centrum Praha

Diskrétnost ale i estetičnost, jak je obsaženo v názvu centra, byly požadavky klienta. Oba jsme splnili do puntíku. Extrémně dlouhá a vysoká kombinace závěsu a záclony uchycena na kolejnici odděluje lůžko od zbytku místnosti a zajišťuje dostatečné soukromí zákazníka, zároveň však záclonová část propouští dostatek světla. Rolety s bílou látkou plní hned dvě funkce. První je stínící, druhá slouží k pohlcení paprsku laseru.

Tuřany u Slaného II

Jsme detaily posedlí, a proto jsme i zde vše ladili k dominantní designové tapetě, kterou jsme společně vybírali s naší designérkou. Polštářky i závěsy jsou ušité v obráceném barevném provedení, aby vzor růže krásně vynikl. Záclona i závěsy jsou uchyceny na kolejnici, která je na jedné straně ohnuta pro dokonalé zastínění.

Gant Store OC Šestka

Pro jednu z mnoha prodejen jsme připravili a namontovali kolejnici, která je svým zaobleným tvarem elegantní a nenarušuje tak zbytek interiéru. Vstup do kabinky jsme zakryli barevně konzervativnějším závěsem, který však ladí s okolním nábytkem.

Brandýs nad Labem II

I zde realizace dopadla fantasticky. Pro uchycení závěsů jsme použili kolejnice, ty jsme pak dekorativně poskládali a pomocí úvazů přichytili na háček do stěny. Na lištu se suchým zipem jsme upevnili okrasnou drapérii. Ložnici jsme vybavili polštářky a přehozem, na stolky přidali prostírání a na konec potáhli taburet. Vše dokonale sladěné.

Hotel MAS Sezimovo Ústí

Tato realizace pro nás byla výzvou a vypořádali jsme se s ní na jedničku. Velké okenní plochy jsme zastínili látkou běžně používanou pro rolety, a to z důvodu snadné údržby a funkčnosti. Uchytili jsme ji na lišty se suchým zipem, dají se tak snadno sundávat a navzájem kombinovat. Vzory a barevná kombinace byla přesně sladěna s malbou v místnosti.

Praha Kobylisy

Z nových záclon byla zákaznice opravdu nadšená. Interiér bytu se tak zútulnil a dostatečně zastínil velkou okenní plochu, kvůli které bylo z venku vidět do místnosti. Za zmínku stoji záclona v kuchyni. Ta byla při šití vykrojena a nepřekáží tak pod ní umístěným květinám.

Chýně

Pro tuto realizaci jsme opět použili oblíbenou kombinaci japonské stěny a římských rolet. Jídelnu jsme před očima zvědavců zastínili pomocí římské rolety a použili lehkou, průsvitnou látku, která tak zajistila dostatek světla v místnosti. Na francouzská okna, jak již bylo několikrát zmíněno, byla nejvhodnější japonská stěna s posuvnými panely. Obě techniky pro zastínění jsme ozdobili dekorační draperií uchycenou na suchý zip.

Libeř

Mysleli jsme opravdu na každý detail. Závěsy uchycené na kolejnici jsme barevně kombinovali s nábytkem a rámy oken. Na římskou roletu jsme uchytili záclonu s dekorativním svislým pruhem tak, aby ladila se závěsy. Mechaniku římské rolety jsme schovali pod okrasnou drapérii, která ladí s koncovým lemem záclony. Realizace, na kterou můžeme být opravdu hrdí.

Kojetice

Realizace v dobovém stylu máme rádi. Používají se při nich překrásné dekorační látky, stejně jako v tomto případě. Dlouhé zlato-modré závěsy se perfektně hodí k dlážděné podlaze. Za povšimnutí stojí zlaté garnýže s křišťálovou koncovkou, které jsou sladěné s dominantním lustrem. K závěsům jsme ještě ušili sedáky, ve stejném vzoru jako závěsy, abychom docílili dokonalého efektu.

Klánovice

Ani atypický tvar oken pro nás není problém. Zákaznice potřebovala, aby byla místnost úplně zastíněná pro potřeby denního promítání. Zvolili jsme proto hnědou blackoutovou látku uchycenou na kolejnici. Ve chvíli, kdy není potřeba mít závěsy zatažené, uchytí se pomocí úvazů na háčky. Splňují tak i dekorativní funkci.

Praha Letňany

U této realizace jsme použili tři druhy stínící techniky. Každé okno mělo jinou funkčnost a museli jsme se podle toho přizpůsobit. Do ložnice a obývacího pokoje jsme použili klasickou dvoukolejnici, jedna slouží pro záclonu, druhá pro závěs. Ke kolejnici v obývacím pokoji jsme pak ještě přidali římské rolety a japonskou stěnu. Římské rolety pro snadnou regulaci světla v místnosti. Japonskou stěnu pro snadný vstup na terasu.

Praha Palmovka

Stejně jako okna, tak ani stropy nejsou vždy do pravého úhlu. Takto krásně připravený ohyb kolejnice jsme realizovali zákaznici do ložnice. Jedna slouží pro záclonu, druhá pro závěs. Jelikož se jedná o ložnici a okna vedou do hlavní ulice, přidělali jsme ještě koncové ohyby pro dokonalé zastínění, kterým docílíme světlem nerušený spánek.

Praha Zličín

Že jsou římské rolety jeden z nejoblíbenějších typů stínící techniky, dokazuje i tato realizace. Máme je rádi pro jejich snadnou ovladatelnost, dokonalou regulaci světla a estetičnost. Na římskou roletu si navíc můžete vybrat jakýkoli druh dekorační látky. Zákaznice si vybrala florální motiv, aby i při úplném zatažení měla pocit, že kouká do zahrady.

Praha Žižkov

Po realizaci obývacího pokoje se na nás zákaznice obrátila znovu, tentokrát však šlo o ložnici, které dominovala velká prosklená plocha. Jelikož je pro kvalitní spánek důležitá absolutní tma, použili jsme k dokonalému zastínění hnědý blackout zavěšený na kolejnici.

Praha Vinohrady

Moderní interiér a netradiční zavěšení závěsů, to byla realizace v Praze na Vinohradech. V obývacím pokoji jsme montovali kolejnici a na ní zavěsili závěsy a záclonu z lehkého a průsvitného materiálu. Do jídelny byla vhodnější římská roleta pro snadnou regulaci světla. V ložnici a v druhém pokoji jsme záclony zavěsili do kolejnic namontovaných přímo do špalety okna a to z toho důvodu, aby nepřekážely výše namontovaným garnýžím typu Prisma. V prvním případě byly závěsy pomocí úvazů elegantně poskládány a volně vyvěšeny, v druhém byly naopak chytře provlíknuty a pomocí uzlu na konci garnýže spuštěny dolů.

Hotel Lokal Inn Praha

V tomto hotelu byly hlavní dominantou stropy, ať šlo o dřevěné trámy nebo překrásné malby, bylo důležité se jim přizpůsobit, proto jsme použili kovové garnýže v provedení mosaz. Ty se tak mimo jiné hodily i k ostatním doplňkům v místnosti. Se stejným citem byla vybrána i barva závěsů a přehozů na konstrukci postelí.

Praha Kunratice

Hlavní role pro zastínění oken hrály římské rolety. Použity byly v obývacím pokoji, kuchyni a dětském pokoji. Do obývacího pokoje a kuchyně jsme zvolili moderní kostkovaný vzor v šedé barvě. Avšak pro větší zastínění, které není do kuchyně třeba, jsme obývací pokoj doplnili o závěsy. V dětském pokoji jsme se drželi zvoleného vzoru, jen šedou jsme změnili na hnědou, jelikož krásně ladí s pistáciově zelenou malbou na stěně.

Praha Anděl

Při výběru látky na římské rolety a japonskou stěnu nám bylo inspirací opravdu designové osvětlení. Japonská stěna byla namontována nad okna a dveře k lodžii, díky posuvným panelům se na ni bez problému vstupuje. Na látku pro římské rolety jsme přišili vodorovné dekorační pruhy, které tak připomínaly zmíněné osvětlení. Jelikož zákazník požadoval krom dekorativní funkce i možnost úplného zatemnění, namontovali jsme přímo do světelné plochy oken žaluzie.

Jesenice II

Popis realizace pro vás připravujeme.

Praha Stodůlky

Popis realizace pro vás připravujeme.

Zdiměřice

Popis realizace pro vás připravujeme.

Praha Ďáblice

Popis realizace pro vás připravujeme.

Praha Hotel Krystal

Popis realizace pro vás připravujeme.

Stone Postproduction

Popis realizace pro vás připravujeme.