Interiérové žaluzie té nejvyšší kvality

Hledáte vhodné interiérové zastínění, které by bylo skutečně funkční, kvalitní, ladilo by s daným interiérem, a přitom bylo cenově dostupné? Jednou z možných variant mohou být interiérové žaluzie. Právě ty totiž funkčně a stylově doplní vaši domácnost a vytvoří v ní přesně takové světelné podmínky, jaké chcete.

Výběr vhodné stínící techniky není dobré nikterak podceňovat, neboť je pro spokojený život skutečně podstatná. Ideálním řešením do každé domácnosti i kanceláře mohou být interiérové žaluzie INBYTEX. Ty vynikají hned v několika oblastech a jsou vám k dispozici v mnoha různých variantách, aby si mezi nimi vybral zcela každý.

Nemo

Interiérové žaluzie domů i do kanceláře

Nedovolte sluníčku, aby celý den pražilo do oken vašeho domova. Pořiďte si elegantní a dekorativní žaluzie, které ochrání interiér vašeho bytu před ostrými slunečními paprsky i nežádoucími pohledy zvědavých kolemjdoucích.

Nabízíme vám několik typů žaluzií ISOTRA, mezi kterými si jistě vyberou minimalisté i nároční zákazníci. Pomocí nabízených žaluzií si lze libovolně navolit intenzitu světla pouštěného do bytu a perfektně se hodí pro okna běžných rozměrů i atypická šikmá a lomená okna. 

Konkrétně v nabídce žaluzií do interiéru naleznete:

  • Vnitřní žaluzie
  • Vertikální žaluzie
  • Střešní žaluzie

Vnitřní žaluzie

Nabídka vnitřních žaluzií je složena z mnoha různých produktových řad – žaluzie Cetta 35, žaluzie System 25, hliníkové žaluzie Neoisolite, solární žaluzie Isotra Energy, žaluzie Isolite a jiné. Každá nabízená žaluzie má své určení a specifika. Jedno však mají všechny vnitřní žaluzie společné. A to je především vysoká kvalita, moderní design, nadčasovost a přijatelná cena. Neustále navíc všechny nabízené produkty inovujeme a přizpůsobujeme potřebám zákazníků, abychom vám stále nabízeli jenom to nejlepší zboží.

Verra-Metal

Vertikální žaluzie 

Hledáte něco mezi klasickými žaluziemi a závěsy? Tak právě pro vás jsou v nabídce připraveny vertikální žaluzie. Ty snadno a jednoduše promění celý váš interiér v útulné místo dokonale chráněné před nadměrným světlem i nechtěnými pohledy. Skutečně široká škála provedení lamel vertikálních žaluzií zaručeně uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších. Jestliže například potřebujete místnost pravidelně zatemňovat, perfektně vám k tomu poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. K dispozici jsou vám také nehořlavé materiály, jež jsou populární především v kancelářských prostorách. Naopak materiály s obsahem skelného vlákna zase ocení zejména alergici.

Vertikální žaluzie je možné kromě běžného zastínění velkých ploch využít i k rozdělení velkých místností. Díky pestré škále materiálů a barev si doladíte daný prostor přesně dle svého přání do posledního detailu.

Střešní žaluzie

Střešní žaluzie V-Lite je běžná interiérová žaluzie, která je speciálně navržena pro všechny typy střešních oken. Do střešních oken totiž nelze umístit standardní žaluzie, neboť by se mohly prověšovat a neplnily by svou funkci správně. Kvalitní střešní žaluzie s hliníkovými vodícími lištami v kombinaci s vhodně vybraným odstínem lamel dokáží zajistit plynulou regulaci světla, a navíc interiér příjemně dotvoří.

R-lite

Neváhejte se s námi poradit

Nejste si jisti, jaké interiérové žaluzie by se k vám domů či do pracovny nejlépe hodily? Neváhejte nás kontaktovat nebo se za námi stavte do naší kamenné prodejny. Jistě společně najdeme řešení, které vám bude nejlépe vyhovovat.