O společnosti

Rodinná česká firma INBYTEX s.r.o. má na trhu již dlouholetou tradici. Láska k textilu a k poctivé krejčovině se táhne naší rodovou linií už po generace. Z malého zakázkového krejčovství jsme postupně vybudovali prosperující a stabilní firmu a svoje působení jsme rozšířili především do oblasti bytového textilu a stínící techniky.

Preferujeme osobní přístup. Naší snahou je přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně, udělat mu nabídku na míru a uspokojit jeho požadavky na co nejvyšší úrovni. Proto neustále sledujeme nejaktuálnější trendy, hledáme nová moderní řešení a klademe důraz na funkčnost, estetičnost a profesionalitu. V naší nabídce naleznete pouze kvalitní a osvědčené materiály, u kterých můžeme garantovat vysokou kvalitu zpracování, dlouhou životnost a výjimečný design. Jejich výrobce si pečlivě vybíráme v České republice i po celé Evropě.

O kvalitách, které nabízíme, se můžete přesvědčit u našich zákazníků, mezi které patří například Italské a Afgánské velvyslanectví v Praze, Úřad vlády ČR, Vila Kajetánka, Alza, Gant US Store, estetické a regenerační centrum Amaryllis, IM-stav Praha, hotel Jáchymov, hotel Lokal Inn, Divadlo pod Palmovkou, advokátní kancelář Doucha a Šikola, Střední průmyslová škola dopravní, Mateřská škola Chmelová, Fitness svět pod Palmovkou a řada dalších.

Kamená prodejna

U metra Palmovka, tramvajová zastávka Divadlo pod Palmovkou
Na Hrázi 216/5 180 00 Praha 8 – Libeň
info@inbytex.cz

Pracovní doba prodejny

Pondělí až čtvrtek od 10:00 do 19:00
Pátek od 10:00 do 17:00

Po dohodě je možné sjednat si individuální termín návštěvy i mimo pracovní dobu
V případě zájmu nás kontaktujte na

Reference od našich zákazníků

Společnost Inbytex jsme vybrali na základě výběrového řízení pro řešení a tvorbu textilní dekorace hotelových pokojů. Instalace byla provedena velmi kvalitně, rychle, včas a v domluveném termínu, bez ohrožení řádného provozu hotelu. Kladně hodnotíme zejména profesionální a velmi vstřícný přístup.

JANA RAVI

HOTEL LOKÁL INN

Při náhodném výběru firmy na internetu jsme měli štěstí, že jsme oslovili právě Vás. Oceňuji hlavně služby od A do Ž – tedy příjezd, plánování, naměření, ušití a instalace. Co se týče jednání s Vámi i s veškerými Vašimi zaměstnanci byla jsem extrémně spokojena – zejména chválím přístup pana Pitky. Choval se profesionálně a zároveň lidsky a mile, což nebývá běžné. A navíc vypadal, že ho práce baví, což už vůbec není dnes samozřejmé. Jen tak dál, Vaše práce má smysl:-)

ARNA KUBELKOVÁ

S vašimi službami jsem byla od začátku velice spokojená, velká ochota, slevová akce, pomoc s výběrem. Pan Pytka byl naprosto dokonalý a velmi ochotný. A práce také. Ještě poradil o případně námi zvažovaných roletách, takže super.

PANÍ MARKOVÁ

Děkuji za skvěle odvedenou práci! Jsme velice spokojeni s konečným výsledkem. Určitě se brzy ozvu, jelikož teď řeším záclony ve svém bytě ???? Ještě jednou moc děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

STEFAN SAVIČ

Byli jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem a smyslem pro detail (při řešení ne úplně banálních problémů s montáží).
s pozdravy
JAKUB ČAPEK

Jsem velmi spokojená s Vašimi službami. Zejména s Vaším pracovníkem panem Pitkou, který garnýž namontoval. Odvedl dokonalou práci, je perfektní profesionál. Mnozí řemeslníci by se měli od něj učit.

SOŇA FURSTOVÁ

Inbytex partneři