Kvalitní vnitřní rolety vhodné do každého interiéru

Výběr vhodné interiérové stínící techniky je pro spokojený život naprosto klíčový. Je proto dobré ho nepodceňovat, ale naopak mu věnovat dostatek pozornosti. Jaké rolety speciálně určené do interiéru vám nabízí INBYTEX a jaký je mezi nimi rozdíl?

Současný trh přináší nepřeberné množství nejrůznějších rolet a žaluzií, mezi kterými se vyznat může být občas poměrně složité. Připravili jsme si proto pro vás stručný přehled nabízených interiérových rolet INBYTEX, které jsou nejen vysoce kvalitní, ale zároveň jsou i cenově dostupné a skvěle se budou hodit i k vám domů.

Nemo

Interiérové rolety pro každý prostor

Vnitřní rolety představují naprostý základ interiérové stínící techniky. Jsou nadčasové, jednoduché a hodí se do interiéru v jakémkoliv stylu. Námi nabízené rolety jsou vám k dispozici v mnoha variantách upevnění i v mnoha barevných alternativách, aby si ty své mezi nimi našel úplně každý. 

V nabídce INBYTEX naleznete primárně rolety ISOTRA, které lze upevnit na stěnu, do stropu, na rám okna nebo do rámu okna. Součástí balení je elegantní mechanika a speciální roletová látka, jež se navíjí a plynule pohybuje nahoru a dolů. Tyto látky vám nabízíme v opravdu velkém množství barev a s různou intenzitou zastínění. Rolety se standartně ovládají pomocí řetízku nebo pružiny, ovšem k dispozici je i elektrické ovládání.

Konkrétně v sekci interiérových rolet naleznete:

  • Klasické látkové rolety
  • Rolety speciálně navržené do střešních oken
  • Ozdobné Římské rolety

Klasické látkové rolety 

Hledáte zastínění, které by bylo podobné běžným žaluziím, do interiéru by příjemně zapadlo, bylo kvalitní a maximálně jednoduché na ovládání? Tak právě pro vás máme v nabídce Vnitřní rolety. Vybírat můžete z rolet Sunlite, Rollite, Verra nebo Nemo.

Verra-Metal

Interiérové rolety Rollite vás během dne ochrání před ostrými slunečními paprsky a v noci, když se chystáte spát, naopak zajistí, že do interiéru neproniknou světla projíždějících aut ani pouličních lamp. Velmi obdobně funguje i interiérová roleta Verra v plastovém provedení. Látkové rolety Sunlite jsou o něco jedinečnější, neboť je možné je doplnit o led-diodové osvětlení umístěné v horní ozdobné liště, které, v kombinaci s vybranou látkou, nádherně promění celý prostor. Designově originální jsou i rolety Nemo. Ty vám sice rovněž nabízí plynulou regulaci světla, ale zároveň působí i jako perfektní bytová dekorace vašeho interiéru. A to hlavně díky vodorovnému dělení látky na průhledné a neprůhledné pruhy, jenž se pravidelně střídají. Postupným překrýváním dvou vrstev látky dochází k prolínání pruhů, což vede k postupnému propouštění světla.

Rolety speciálně navržené do střešních oken

Rolety do střešních oken R-Lite jsou stylové látkové interiérové rolety speciálně navržené do všech typů střešních oken. Vysoce kvalitní provedení s hliníkovými vodícími lištami v kombinaci s vhodně zvolenou látkou zajistí plynulou regulaci světla a vytvoření ideálních světelných podmínek. Vybírat si můžete ze vzorovaných či jednobarevných látek. Dále máte na výběr mezi plně zatemňujícím účinkem nebo látkami částečně propouštějící světlo.

R-lite

Ozdobné Římské rolety

Římské rolety vypadají v porovnání s klasickými látkovými roletami více ozdobně. Hodí se do těch domácností, u kterých si nejste jisti, zda je lepší do nich pořídit klasické žaluzie nebo závěsy. Látku těchto rolet rozdělují výztuže do několika stejných pruhů a kromě toho, že slouží jako praktické interiérové zastínění, si ji mnozí pořizují i jako designový doplněk přes běžné žaluzie.