Látky pro všechny interiérové rolety, žaluzie, záclony i závěsy

Vybrat si, které interiérové zastínění bude tím pravým pro váš byt či dům, je již samo o sobě dost náročné. Když se k tomu pak ještě přidá výběr vhodných látek, stává se z toho skutečný oříšek. V naší nabídce látek ale jistě najdete tu, která bude vašemu domovu nejlépe vyhovovat.

Rolety Den a noc, plisse žaluzie, látkové rolety, střešní rolety, závěsy nebo záclony? Je jen na vás, jakou variantu ochrany před slunečním zářením a nežádoucími pohledy kolemjdoucích zvolíte. Látky INBYTEX se hodí pro všechny. Stačí si jen vybrat. 

Nemo

Látky pro každý interiér

Výběr vhodných látek patří k té vůbec nejméně příjemné části celé realizace projektu. V naší nabídce však naleznete jak dekorační materiály vhodné na záclony, závěsy, japonské stěny nebo římské rolety, tak ale i potahové látky, plisované látky nebo roletoviny.

V naší kamenné prodejně máme k dispozici více než tisíce vzorníků, neboť jsme přesvědčeni, že přímý kontakt s materiálem je pro dokonalý výběr velmi důležitý. Nabídku navíc neustále rozšiřujeme a obměňujeme na základě nejnovějších trendů. Výrobce látek si pečlivě vybíráme a aktuálně se můžete těšit na kolekce z České republiky, Německa, Francie nebo třeba Španělska.

Verra-Metal

Látky pro rolety, žaluzie a závěsy 

Konkrétně jsme si pro vás připravili:

  • látky pro rolety Den a noc,
  • látky po plisee žaluzie, 
  • látky pro římské rolety, 
  • látky pro střešní rolety,
  • látky pro japonské stěny,
  • záclony a závěsy, 
  • potahové látky,
  • roletoviny.
R-lite

Stavte se u nás na prodejně

Při výběru látek vždy myslete na to, že barvy uvedené v našem e-shopu jsou pouze orientační. Jestliže tedy chcete vidět, jak daná barva a textura skutečně vypadá, doporučujeme vám navštívit naši kamennou pobočku a vyžádat si fyzický vzorník. Na případnou reklamaci z důvodu výběru nevhodné barvy dle vzorníku zobrazeného elektronickou cestou totiž nemůžeme bohužel přistoupit.

V našem showroomu na Praze 8 jistě společně najdeme ideální řešení, které by vyhovovalo všem vašim požadavkům a přáním.