Plisse žaluzie do jakéhokoliv interiéru

Přemýšlíte, jaké si k sobě domů pořídit interiérové zastínění, které by bylo skutečně kvalitní, funkční, a přitom cenově přijatelné? Jednou z variant mohou být takzvané Plisse žaluzie. Právě ty totiž u vás doma vytvoří přesně takové světelné podmínky, jaké chcete, a navíc celý interiér příjemně dozdobí.

O tom, že světelné podmínky u nás doma mají na náš spokojený život značný vliv, zřejmě není žádný pochyb. Skvělým řešením do jakéhokoliv interiéru proto mohou být Plisse žaluzie INBYTEX, které nejenže regulují světlo u vás doma, ale navíc fungují jako skvělý interiérový doplněk, jenž příjemně dotvoří atmosféru dané místnosti. 

Nemo

Plisse žaluzie do každého interiéru

Toužíte po světlém a útulném interiéru, ale zároveň byste rádi předcházeli ostrým slunečním paprskům či nežádoucím pohledům kolemjdoucích? 

Tak právě pro vás máme v nabídce Plisse žaluzie ISOTRA, které představují ideální estetický způsob zastínění a ochrany před slunečním zářením a pronikáním tepla z něj do vašeho interiéru. Co přesně tyto žaluzie představují a jaké jsou jejich hlavní benefity? 

Plisse látková žaluzie

Plisse je skládaná látková žaluzie, která příjemně oblékne vaše okna, zútulní celý interiér a samozřejmě poskytne zastínění šité na míru vaší místnosti. Vybírat si můžete – plisované látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující, látky s perleťovými nátěry se skutečně velmi vysokým stupněm odrazu světla či látky s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření.

V porovnání s běžnou interiérovou žaluzií je tento systém ojedinělý tím, že lze intenzitu stínění nastavit současně stažením/vytažením horního nebo dolního profilu. To umožňuje vytvořit si stínicí pruh v libovolné výšce okna. 

Jistě vás nadchne také speciální provedení Plisse žaluzií se dvěma látkami, pomocí kterých si snadno změníte interiér svého domova dle svého momentálního rozpoložení a nálady. V tradičním pojetí plní interiérové žaluzie hlavně stínicí funkci. V současném pojetí jsou navíc také moderním doplňkem oken a jedinečným šperkem vašeho interiéru. 

Verra-Metal

Hlavní benefity Plisse žaluzií

  • elegantní prvek vhodný do každého moderního interiéru
  • velké množství atypických tvarů, široký výběr plisovaných materiálů a barev 
  • látky různých stupňů propustnosti světla, látky zatemňující, reflexní a PEARL látky
  • možnost kombinace dvou různých látek v jednom okně
  • variabilní systém ovládání: šňůrka, madlo nebo profil
R-lite