Střešní rolety a žaluzie vhodné pro všechny typy střešních oken

Hledáte vhodné interiérové zastínění pro střešní okna, které by bylo opravdu kvalitní, funkční a cenově dostupné? Jednou z možných variant mohou být interiérové střešní rolety a interiérové střešní žaluzie. Právě ty totiž stylově a funkčně doplní vaši podkrovní domácnost či kancelář a vytvoří v ní přesně takové světelné podmínky, jaké jsou žádány. 

Najít funkční střešní zastínění dokáže být náročné. Zvolte proto takové, které je pro střešní okna speciálně navrženo. Do střešních oken totiž nelze umístit běžné rolety či žaluzie, neboť by nedokázaly plnit svou funkci správně. Interiérové střešní žaluzie INBYTEX nebo interiérové střešní rolety INBYTEX jsou tím nejlepším řešením pro všechny typy střešních oken. 

Nemo

Interiérové zastínění pro střešní okna

Bydlení v podkroví je právem považováno za to vůbec nejromantičtější. Ovšem i s takto idylickým bydlením je spojeno několik problémů. A to zejména zastínění střešních oken, přes které k vám domů mohou často pronikat nepříjemné ostré sluneční paprsky. Přitom střešní okna nelze jen tak zastínit jakýmikoliv žaluziemi či roletami. Zastínění pro střešní okna má svá specifika, aby mohlo svou funkci plnit co nejlépe. 

Pokud tedy i vy sháníte stylové, praktické a kvalitní zastínění pro střešní okna, připravili jsme si pro vás širokou nabídku střešních žaluzií a rolet ISOTRA, ze kterých si jistě ty pravé pro svůj domov vyberete i vy. 

Verra-Metal

Rolety do střešních oken R-Lite

Rolety do střešních oken R-Lite jsou velmi atraktivní látkové interiérové rolety speciálně navržené do všech typů střešních oken. Vysoce precizní provedení s hliníkovými vodícími lištami v kombinaci s vhodně zvoleným odstínem látky zajišťuje skutečně jednoduchou a plynulou regulaci světla. Na výběr máte látky vzorované či jednobarevné, látky částečně propouštějící světlo nebo látky s plně zatemňujícím účinkem.

Přednosti rolet R-Lite:

  • skvělé zastínění interiéru,
  • hodí se do všech typů střešních oken,
  • jednoduché ovládání pomocí tyče pro hůře dostupná okna,
  • vodící lišty maximálně zabraňují nežádoucímu průniku světla po stranách okna, 
  • profily a vodící lišty jsou k dispozici z eloxovaného hliníku nebo v barvě bílé.

Žaluzie do střešních oken V-Lite

Střešní žaluzie V-Lite je speciální interiérová žaluzie vytvořena pro všechny typy střešních oken. Nadmíru uspokojivé provedení střešní žaluzie s hliníkovými vodícími lištami spolu s vhodně zvoleným odstínem lamel zajišťuje dokonale plynulou regulaci světla v interiéru. Dle polohy okna, ve kterém je žaluzie V-Lite umístěna, je možné si vybrat mezi dvěma způsoby ovládání. Pokud je totiž vaše okno umístěno ve vyšší poloze, lze se střešní žaluzií V-Lite pohodlně manipulovat pomocí ovládání na vodící liště spolu s ovládací tyčí.

Přednosti žaluzií V-Lite:

  • hodí se do všech typů střešních oken,
  • perfektní zastínění jakéhokoliv interiéru,
  • kvalitní vodící lišty brání průniku světla po stranách okna,
  • jednoduché ovládání pomocí tyče pro okna hůře dostupná,
  • profily a vodící lišty jsou k dispozici z eloxovaného hliníku nebo v bílé barvě.
R-lite

Poraďte se s námi

Stále si nejste jisti, zda do daného podkrovního prostoru pořídit střešní žaluzie či střešní rolety? Kontaktujte nás a náš tým odborníků vám se vším ochotně poradí. Nebo se za námi můžete zastavit v naší kamenné prodejně na Praze 8, kde můžeme společně najít řešení, které by vyhovovalo všem vašim požadavkům.