Venkovní rolety: Ochrání před sluncem i okolním hlukem

Zajistit ideální světelné podmínky, esteticky dotvořit vzhled domu a ochránit před nežádoucími pohledy kolemjdoucích i povětrnostními podmínkami. To vše by měly ideálně plnit venkovní rolety vhodné do rodinných domů i panelákových bytů. Mezi jakými roletami do exteriéru můžete aktuálně vybírat?

Výběr vhodné stínící techniky rozhodně není dobré nijak podceňovat. Ta je pro spokojený život totiž skutečně klíčová. Skvělou volbou do každé kanceláře i domácnosti mohou být například exteriérové rolety INBYTEX. Právě ty totiž vynikají hned v několika oblastech a jsou vám k dispozici v mnoha různých variantách, aby si mezi nimi ty pravé vybral zcela každý.

Nemo

Venkovní rolety domů i do kanceláře

Sháníte-li skutečně kvalitní zatemnění interiéru, které by zároveň tlumilo okolní hluk a zvyšovalo ochranu vašeho majetku, jsou předokenní rolety skvělou volbou.

V naší nabídce naleznete předokenní rolety, které jsou vhodné do překladů. Ty u nás najdete pod názvem Heluz. Klasická předokenní roleta, kterou lze použít do hotových staveb, je pak zastoupena modelem Vivera. Model Vivera je navíc možné doplnit o integrovanou síť proti hmyzu.

Oba tyto modely venkovních rolet nabízí kvalitní zastínění, termoregulaci, snížení hluku a zvýšenou ochranu před špatnými povětrnostními vlivy. Jsou dostupné v nejrůznějších barevných odstínech.

Verra-Metal

Rolety pro venkovní použití Vivera

Vivera představuje oblíbený klasický typ rolety pro venkovní použití. Hlavními přednostmi této exteriérové rolety jsou:

  • vysoký stupeň zastínění, 
  • snižování hladiny venkovního hluku a 
  • vysoký termoregulační efekt. 

Hliníkové lamely plněné PUR pěnou tvoří v zavřeném stavu plně celistvou plochu, jež kompletně zastíní interiér a vytvoří téměř nezdolatelnou zábranu v případě vloupání.

Venkovní rolety Vivera jsou určeny jak pro dodatečnou montáž, tedy například při zateplování nebo rekonstrukci domu, tak ale i pod zateplovací systémy (zaomítací provedení). 

Skvělým doplňkem této rolety pro venkovní použití může být integrovaná síť proti hmyzu. Tu je možné ovládat nezávisle na ovládání rolety.

R-lite

Venkovní roleta do překladu Heluz

Největšími benefity venkovních rolet jsou zejména snížení tepelných ztrát, snadná instalace a vysoký stupeň zastínění. Všechny tyto zmíněné výhody exteriérové stínící techniky lze posílit instalací rolety do překladu Heluz

Rolety do překladu Heluz jsou určeny hlavně pro novostavby, a díky schránce umístěné v překladu můžete montáž provádět v průběhu nebo až po úplném dokončení vaší stavby.