Interiérové screenové rolety pro všechny budovy

Screenové rolety dodají nadčasový a moderní vzhled všem budovám. Díky svému materiálovému složení jsou screenové rolety vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům, a jsou tak vhodné jak pro interiérové použití, tak ale i pro exteriérové použití. Jaké varianty screenových rolet si k sobě domů můžete pořídit?

Najít dokonalé interiérové zastínění může být někdy poměrně obtížné. Screenové rolety INBYTEX proto zajistí, že si do interiéru svého domova pořídíte skutečně jenom to nejlepší. Nejenže jsou vysoce funkční, navíc jsou ale také kvalitní a dodají každé stavbě moderní nádech. 

Nemo

Screenové rolety do každého interiéru

Největším benefitem screenových rolet je jejich variabilita a částečná světelná propustnost. Tento typ rolet poskytuje dokonalý stín bez ztráty výhledu do exteriéru, ale zároveň ztěžuje pohled zvenčí do interiérů, a zachovává tak v interiéru maximální soukromí. Navíc screenové rolety vytvářejí v interiérech optimální tepelné podmínky. 

Samotný výběr screenových rolet rozhodně není dobré nikterak podceňovat. Jsou to totiž právě ideální světelné podmínky a dostatek soukromí, které zajišťují, že se u sebe doma cítíte skutečně komfortně. 

V nabídce INBYTEX naleznete primárně screenové rolety ISOTRA, mezi kterými si ty pravé pro svůj domov zaručeně najdete i vy.

Verra-Metal

SCREEN HR8-ZIP Interiér BO

Hledáte elegantní a praktickou variantu interiérového zastínění? Potom by vám rozhodně neměla uniknout screenová roleta HR8-ZIP. Tato roleta má unikátní systém lišt, který neustále udržuje textilii perfektně napnutou a stoprocentně na svém místě ve vodících lištách. 

Screenová roleta SCREEN GW

Screenová roleta SCREEN GW představuje moderní prvek zastínění a svým detailně propracovaným, technickým provedením dotváří nadčasový vzhled administrativních budov i rodinných domů. Jedná se o typ screenové rolety vhodný pro interiérové i pro exteriérové použití.

Screenová roleta SCREEN LITE

Screenová rolety SCREEN LITE představuje „odlehčenější alternativu“ rolety SCREEN GW. V základním provedení vám nabízíme screenovou roletu SCREEN LITE s možností bočního vedení lankem či vodící lištou, avšak zcela bez krycího profilu. Zároveň je ale i tento typ screenových rolet vhodný pro interiérové i exteriérové použití. 

Screenová roleta SCREEN ZIP ECONOMY

Screenová roleta SCREEN ZIP ECONOMY je určena pro exteriérové i interiérové zastínění a díky široké škále barevných odstínů speciální textilie umožňuje značně ovlivnit konečný design rodinných domů, administrativních i technických budov. Systém SCREEN ZIP navíc v uzavřené poloze částečně umožňuje nahradit síť proti hmyzu a zmírnit průnik prachu a alergenů do interiéru. 

R-lite

Poraďte se s námi

Stále váháte, jaké screenové rolety by se k vám domů nejvíce hodily? Kontaktujte nás nebo se za námi stavte v naší kamenné prodejny. Určitě společně vymyslíme řešení, které pro vás bude nejvhodnější.